Współpraca

W firmie DTJ nie sprzedajemy, my współpracujemy z naszymi partnerami biznesowymi. To nasza podstawowa zasada działania na rynku. Jako klient stajesz się naszym partnerem, z którym wspólnie i w sposób zindywidualizowany staramy się zaspokajać Twoje potrzeby.

Wierzymy, że wzajemne zaufanie jest kluczem do sukcesu w biznesie. Dołącz do grona naszych partnerów, a wspólnie będziemy osiągać nasze cele i dbać o środowisko naturalne.

Co zyskujesz korzystając
z naszych usług

 • Szybkość realizacji

  Współpracując z nami zawsze masz pewność bardzo szybkiej realizacji zamówienia towaru

 • Indywidualne podejście

  Twoje indywidualne oczekiwania
i preferencje są dla nas priorytetem

 • Wysoka jakość

  Nie musisz martwić się o jakość regranulatu, jest on poddawany przez nas stałej kontroli, przez co ewentualne odchylenia od normy są zawsze na akceptowalnym przez klienta poziomie

 • Rozsądna cena

  Współpracując z nami możesz zawsze liczyć, że otr zymasz najwyższą wartość za rozsądną cenę

 • Wysoki standard

  Masz pewność, że współpracujesz
  z dostawcą, który spełnia wszystkie wymagania i standardy środowiskowe

Skontaktuj się
z nami

Słowiańska 12
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Blog

artykul folia hero

Jak powstaje folia? Odkryj proces produkcji tego wszechstronnego materiału

Folia to materiał, który spotykamy na co dzień w różnych formach i zastosowaniach. Od opakowań produktów spożywczych, przez zabezpieczenia przed wilgocią w budownictwie, aż po zastosowania medyczne i technologiczne. Folia jest nie tylko wszechobecna, ale i niezwykle funkcjonalna, co sprawia, że zrozumienie jej procesu produkcyjnego może być równie fascynujące co praktyczne. W tym artykule przyjrzymy się, jak powstaje folia, jakie technologie się za tym kryją i jakie są jej główne zastosowania.
artykul recykling hero

Jak przebiega recykling folii – wszystko co musisz wiedzieć

Recykling folii odgrywa kluczową rolę w zrównoważonym zarządzaniu odpadami i ochronie środowiska. Folie, szeroko stosowane w różnych sektorach przemysłu, od opakowaniowego po budowlany, generują znaczne ilości odpadów, które mogą być skutecznie przetwarzane i ponownie wykorzystywane. W artykule omówimy szczegółowo procesy recyklingu folii, od zbierania i sortowania, przez etapy przetwarzania, aż po korzyści płynące z recyklingu tych materiałów.
artykul regranulat hero

Regranulat: Co to jest i jak powstaje? Odkryj potencjał recyklingu tworzyw sztucznych.

W obliczu rosnących wyzwań związanych z ochroną środowiska, coraz większą uwagę przykłada się do recyklingu materiałów, zwłaszcza tworzyw sztucznych. Jednym z kluczowych produktów tego procesu jest regranulat – odzyskane tworzywo, które odgrywa istotną rolę w gospodarce o obiegu zamkniętym. W tym artykule przybliżymy, czym jest regranulat, jak jest produkowany i jakie ma zastosowania.
Translate »