Polityka jakości

Celem firmy DTJ Sp. z o.o. jest zaspokajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań Klientów poprzez dostarczanie im produktów i usług zgodnie z ich wymaganiami. Przewagę konkurencyjną zdobywamy dzięki planowaniu, racjonalnej realizacji i nadzorowaniu wszystkich procesów  odbywających się w Spółce.

Zadowolenie Klienta to wartość nadrzędna, którą kierujemy się w naszych działaniach. Prowadzimy obserwację rynku, szkolimy załogę, modernizujemy infrastrukturę techniczną. Podejmowane działania umożliwiają podnoszenie jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

Kontrola Jakości

Bieżąca produkcja w toku monitorowana jest przez dział kontroli jakości 24 h na dobę, tak, aby zapobiegać nienormatywnej produkcji.
Posiadamy własne laboratorium wspierające proces analizy jakości wyrobów gotowych zgodnie z procedurą.
Każda paleta wyrobu gotowego wysyłanego do klienta jest wcześniej weryfikowana przez dział kontroli jakości.

Z każdego big baga regranulatu pobierana jest próba
i wykonane jest badanie organoleptyczne oraz stopień płynięcia tworzywa (MFI).
Każda partia wyrobów gotowych wymaga akceptacji kontroli przed wysłaniem do klienta. Kontrola, poza jakością wyrobu, obejmuje sposób opakowania oraz zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi.

kontrol jakosci

Bezpieczeństwo

Oczywistym priorytetem w naszej firmie DTJ sp. z o.o. jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno w procesie produkcyjnym, jak i w przypadku gotowych produktów. Stosujemy się do wymogów określonych w rozporządzeniu (WE) nr 2015/830 (REACH), co pozwala nam zagwarantować, że nasze procesy produkcyjne są bezpieczne dla pracowników, środowiska naturalnego i odbiorców naszych wyrobów.

Dzięki temu podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, a nasze produkty spełniają wymogi regulacyjne oraz są bezpieczne dla użytkowników końcowych.

bezpieczenstwo image

Skontaktuj się
z nami

Słowiańska 12
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Blog

artykul folia hero

Jak powstaje folia? Odkryj proces produkcji tego wszechstronnego materiału

Folia to materiał, który spotykamy na co dzień w różnych formach i zastosowaniach. Od opakowań produktów spożywczych, przez zabezpieczenia przed wilgocią w budownictwie, aż po zastosowania medyczne i technologiczne. Folia jest nie tylko wszechobecna, ale i niezwykle funkcjonalna, co sprawia, że zrozumienie jej procesu produkcyjnego może być równie fascynujące co praktyczne. W tym artykule przyjrzymy się, jak powstaje folia, jakie technologie się za tym kryją i jakie są jej główne zastosowania.
artykul recykling hero

Jak przebiega recykling folii – wszystko co musisz wiedzieć

Recykling folii odgrywa kluczową rolę w zrównoważonym zarządzaniu odpadami i ochronie środowiska. Folie, szeroko stosowane w różnych sektorach przemysłu, od opakowaniowego po budowlany, generują znaczne ilości odpadów, które mogą być skutecznie przetwarzane i ponownie wykorzystywane. W artykule omówimy szczegółowo procesy recyklingu folii, od zbierania i sortowania, przez etapy przetwarzania, aż po korzyści płynące z recyklingu tych materiałów.
artykul regranulat hero

Regranulat: Co to jest i jak powstaje? Odkryj potencjał recyklingu tworzyw sztucznych.

W obliczu rosnących wyzwań związanych z ochroną środowiska, coraz większą uwagę przykłada się do recyklingu materiałów, zwłaszcza tworzyw sztucznych. Jednym z kluczowych produktów tego procesu jest regranulat – odzyskane tworzywo, które odgrywa istotną rolę w gospodarce o obiegu zamkniętym. W tym artykule przybliżymy, czym jest regranulat, jak jest produkowany i jakie ma zastosowania.
Translate »